رنگ مناسب برای نقاشی ساختمان

رنگ مناسب برای نقاشی ساختمان

اولین چیزی که باید از آن آگاه باشید این است که رنگ های نقاشی ساختمان ابزاری بسیار قدرتمند را ارائه می دهند که صاحبان مشاغل می توانند از آنها به نفع خود استفاده کنند. به عنوان مثال ، رنگهای خاصی برای جذب مشتری شناخته می شوند ، باعث ایجاد احساس آرامش می شوند و باعث می شوند افراد احساس انرژی بیشتری داشته باشند یا تمرکز و بهره وری را افزایش دهند. با این وجود بسیاری از افراد تجاری هنوز در حال انتخاب رنگ های خنثی برای ساختمانهای تجاری هستند ، مشتریان را گریزان کرده و کارمندان را نسبت به محیط کار احساس هیجان کمتری می کند.

حالا به رنگی که دوست دارید فکر کنید. آیا این باعث می شود احساس آرامش بیشتری داشته باشید؟ آیا این روحیه شما را تقویت می کند؟ اگر بله ، پس شما فقط یک چیز بسیار مهم را درک کرده اید: رنگ ها به مردم می گویند چه احساسی دارند. با در نظر داشتن این نکته ، می توانید رنگهای مناسب نقاشی ساختمان را برای پروژه خود انتخاب کنید.

علاوه بر این ، باید بدانید که رنگها در نقاشی ساختمان تجاری معانی خاصی دارند. در حالی که قرمز انرژی را تحریک می کند و سیاه و قدرت و اقتدار را تقویت می کند ، رنگ آبی را آرام می کند ، زرد توجه را جلب می کند و تمرکز را تسهیل می کند ، نارنجی باعث افزایش هیجان می شود ، سبز خلاقیت را تقویت می کند ، و بنفش بیانگر تجمل و زیبایی است.

ترکیب رنگی که شما انتخاب می کنید ، نه تنها توجه مشتریان بالقوه را به خود جلب می کند ، بلکه باعث افزایش بهره وری کارمندان نیز می شود. اگرچه یک رنگ جسورانه می تواند باعث شود تا شغل شما متمایز باشد ، اما ممکن است مشتریان شما را تحت الشعاع قرار دهد. معمولاً با ترکیب رنگهای نرمتر و رنگهای قوی بهترین نتیجه حاصل می شود.

نقاشی ساختمان

از کجا باید شروع کنید؟

متأسفانه ، طیف گسترده ای از رنگ های نقاشی ساختمان در دسترس است و باعث سردرگمی می شود. اگر نمی دانید چه چیزی را انتخاب کنید ، بهترین کار برای استخدام یک نقاش تجاری حرفه ای است ، که نه تنها سالها تجربه حرفه ای و دانش گسترده ای از تئوری رنگ دارد ، بلکه تأثیر رنگ ها بر روی فضاها و افراد را نیز درک می کند.

حال چند رنگ مناسب خانه را باهم بررسی می کنیم

قهوه ای شکلاتی

به اندازه کافی تیره است تا بی انتها بماند ، اما نسبت به رنگ سیاه خشن به چشم نمی آید ، قهوه ای شکلاتی رنگ و لعاب نرم دارد. در خانه های بزرگ عالی به نظر می رسد و حتی به نظر می رسد با سبزی های نرم و سفیده های خامه ای برای یک سبک طبیعی پایین خانه جفت شده است.

سبز گرم

اگر از فضاهای روستایی و پرنعمت الهام گرفته اید ، ممکن است این انتخاب مناسبی برای بیرون از خانه شما باشد.

قرمز آجری

این رنگ بسیار پر جنب و جوش است ، دارای جذابیتی باور نکردنی و زیبایی خاصی به خانه شما می دهد.

نقاشی ساختمان

مخاطب هدف خود را در نظر بگیرید

دامنه سنی مخاطبان مورد نظر شما چقدر است؟ افراد گروههای سنی مختلف به رنگهای مختلف پاسخ می دهند. به عنوان مثال ، رنگ های خاموش ممکن است انتخاب خوبی برای نسل های قدیمی باشد در حالی که رنگ های جسورانه برای جوانان جذاب است. یک پیمانکار نقاشی خارجی می تواند به شما در انتخاب آخرین روند رنگ برای ساختمان های تجاری کمک کند.


ارسال نظر

طراحی سایت و سئو توسط دود طراحی سایت دود