تکنیک های نقاشی داخلی ساختمان

تکنیک های نقاشی داخلی ساختمان

نقاشی ساختمان کاری طاقت فرسا و دشوار است اما با دانستن چندین تکنیک کوچک تبدیل به کاری ساده و لذت بخش می شود.

ابزار نقاشی با کیفیت بالا تهیه کنید

برای استفاده از رنگ حداقل دو برس برس مصنوعی با کیفیت بالا خریداری کنید ، یکی 4 اینچی برس صاف مستقیم برای مناطق بزرگ و یک برس زاویه دار برای کار با جزئیات تهیه کنید ، غلطک ها برای مناطق بزرگ و مسطح مناسب هستند ، پس دقت نمایید برای چه سطحی باید از چه ابزاری استفاده کنید.

انتخاب رنگ مناسب برای نقاشی ساختمان

قبل انتخاب رنگ دیوار ها سعی کنید اطلاعاتی راجع به معانی روان شناختی رنگ ها کسب کنید ، بعد از انتخاب رنگ مناسب یک سطل بردارید رنگ را درون آن مخلوط کرده اما قبل از نقاشی کمی از آن را به دیوار بزنید ببینید رنگ دلخواه شما همان است یا خیر.

سعی کنید بهترین کیفیت رنگ نقاشی را انتخاب کنید ، کیفیت رنگ باعث می شود بهتر پوشش داده شود و ماندگاری بیشتری بر روی دیوار ها داشته باشد.

نقاشی ساختمان

آب و هوا را بررسی کنید

از نقاشی در نور مستقیم خورشید خودداری کنید. گرما خیلی سریع رنگ را خشک می کند ، حتی می تواند باعث تاول و لایه برداری شود.

از نقاشی در روزهای طوفانی خودداری کنید. باد باعث خشک شدن خیلی سریع رنگ می شود و می تواند خاک را به رنگ بچسباند ، وقتی احتمال باران وجود دارد نقاشی نکنید.

یک استراتژی برای رنگ آمیزی انتخاب کنید

به طور کلی سعی کنید از بالا به پایین نقاشی کنید ، ابتدا از دیوار ها و مناطق بزرگ شروع کنید ، در برخی نقاط وقتی دو سطح با یکدیگر همخوانی دارند کمی وقت بگذارید تا رنگ قسمت اول خشک شود برای مثال وقتی قسمت متحرک پنجره را نقاشی کردید صبر کنید رنگ خشک شود بعد قاب آن را رنگ کنید.

نقاشی ساختمان

مانند یک نقاش ساختمان حرفه ای عمل کنید

شما می توانید مهارت های خود را با درک استراتژی یک نقاش ساختمان حرفه ای افزایش دهید ، نقاش های ساختمان این فرایند را به دو قسمت تقسیم می کنند.

مرحله اول لایه اولیه رنگ است که شما خیلی راحت و سریع می توانید آن را روی دیوار اعمال کنید ، لازم نیست نگران یک دست کردن دیوار ها باشید ، این مرحله اول است و لازم نیست زمان زیادی برای آن صرف کنید ، همین که یک لایه نازک بر روی دیوار نقاشی کنید تا حالت چسبندگی بگیرد کافی است.

وقتی یک قسمت کوچک را پوشاندید دیگ شما آماده مرحله دوم هستید ، رنگ را به صورت مساوی روی سطح پخش کنید چند ضربه با قلم مو به دیوار بزنید تا رنگ چکه نکند سپس دیوار را با یک لایه صاف و یکدست کاملا بپوشانید ، این مرحله باید بلافاصله بعد از مرحله اول انجام شود.

شاید برای شما این سوال پیش آید که آیا مقدار رنگی که بر روی سطح استفاده می کنید کافی است ، در جواب باید بگوییم که مقدار دقیقی وجود ندارد ، به طور کلی ، دستاورد بهتری در استفاده از دو لایه نازک نسبت به تلاش برای پوشاندن با یک رنگ ضخیم رنگ خواهید داشت.

نقاشی ساختمان

صرفه جویی در زمان برای نقاشی ساختمان

یاد بگیرید با دو دست خود نقاشی کنید ، به خصوص زمانی که از نردبان استفاده می کنید ، این کار دسترسی شما را دو برابر می کند.

درب ها و پنجره ها را در اوایل روز رنگ کنید که شب ها بتوانید آن ها را ببندید.

هنگامی که نقاشی را تمام کردید روی درب رنگ ها ، نام رنگ و تاریخ را بنویسید سپس در جایی که یخ نزند نگه داری کنید.

امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم نکات سودمندی برایتان جمع آوری کرده باشیم تا شما کاربران گرامی بتوانید از آن استفاده کنید ، مشاورین نقاشی ساختمان جم 24 ساعته برای خدمت رسانی به شما عزیزان در یاری رساندن یک نقاشی ساختمان حرفه ای و فوری در دسترس هستند کافی است تماس بگیرید.


ارسال نظر

طراحی سایت و سئو توسط دود طراحی سایت دود